Dziś mamy wyjątkowy dzień - DZIEŃ TATY! Tradycyjnie w Polsce już od kilkudziesięciu lat w tym wyjątkowym dniu dzieci składają życzenia swoim Tatusiom. Dzieci z grupy ,,Bajkowe Motyle” przygotowały dodatkową niespodziankę dla swoich Tatusiów. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku.

W grupie ,,Bajkowych Motyli” przedszkolaki rozwijają podczas zajęć między innymi miłość do tańca i muzyki. Zajęcia taneczne to nauka prostych choreografii, ale przede wszystkim dobra zabawa. Z okazji uroczystości obchodów Świąt Majowych dziewczynki przygotowały taniec, który zaprezentowały na naszej przedszkolnej akademii.

Babcia i Dziadek to Osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego, jak co roku, w naszym oddziale w Wojcieszycach, odbyła się uroczystość z tej okazji. Niestety ze względu na panującą obecnie sytuację, nie mogliśmy zaprosić Gości do naszego przedszkola. „Tęczowe Nutki” i „Radosne Słoneczka” przygotowały więc krótki występ artystyczny, który nagraliśmy, aby Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć swoje wnuczęta. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości! Zapraszamy do obejrzenia naszego występu.

Święto Babci i Dziadka na stałe wpisane jest do kalendarza naszych przedszkolnych uroczystości. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość Babci i Dziadka. Za to właśnie przedszkolaki z oddziału w Różankach chciały Im serdecznie podziękować.

Przedszkolaki z obu grup przedszkolnych oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach przygotowały dla swoich ukochanych Rodziców krótki występ, na obejrzenie którego serdecznie zapraszamy.
„Tęczowe Nutki”:

 

„Tęczowe Nutki” z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowały krótki występ artystyczny, który utrwaliliśmy na filmie. Zapraszamy do oglądania naszych popisów tanecznych i wokalnych.

Grupa „Bajkowych Motyli” również przyjęła nasze przedszkolne wyzwanie – przygotowanie scenek o tematyce wiosennej. Mamy nadzieję, że przedstawienie umili wszystkim oglądającym czas na oczekiwanie wiosny.

 

Grupa „Wesołych Misiów” świetnie bawiła się podczas nagrania przygotowanego przez siebie występu artystycznego. Dzieci zaprezentowały się w wierszu p.t.: „Prośba żabek” oraz piosence „My jesteśmy żabki”. Zapraszamy do obejrzenia naszych „zielonych” filmików.

W czwartek 18 marca 2021 r. dzieci z naszego Przedszkola nagrały filmik na powitanie pierwszego dnia wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki wykonały piosenkę „Maszeruje wiosna” oraz pięknie wyrecytowały wierszyki. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych aktorów sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.