Jest nam niezwykle miło poinformować o wyróżnieniu Pani Dyrektor Joanny Grymuzy nagrodą Ministra Edukacji i Nauki za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Pani Dyrektor Joanna Grymuza dnia 13 października 2023 r. odebrała nagrodę z rąk Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka podczas uroczystej gali  w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Jako współpracownicy Pani Dyrektor składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z tak wspaniałym Pedagogiem, Osobą oddaną pracy zawodowej, dostrzegającą i zawsze reagującą na potrzeby małego i dużego człowieka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Różankach na zajęciach języka angielskiego zakończyły blok tematyczny o rodzinie. Przedszkolaki dzielnie i z zaangażowaniem uczyły się piosenki na Dzień Mamy, którą chciały zaprezentować swoim najbliższym.
Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Dziewczynki z koła artystycznego oddziału przedszkolnego w Różankach „Rozśpiewane Przedszkolaki”: Izabela Kaczmarek, Nela Oszmiańska i Julia Paszkowska, podczas uroczystości przedszkolnej z okazji „Świąt Majowych” zaśpiewały piosenkę patriotyczną pt. „Flaga Polski”. Prezentowana piosenka weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie Patriotycznym „Jestem Polką i Polakiem” organizowanym przez Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Misłowicach. Życzymy powodzenia naszym małym solistkom i zapraszamy do obejrzenia filmiku.

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie przynależności do grupy społecznej, najbliższej rodziny i kraju w którym żyjemy. W czwartek 27 kwietnia 2023 r. w oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach, „Radosne Słoneczka” i „Tęczowe Nutki” uczciły wyjątkowe dla każdego Polaka „Święta Majowe”. Przedszkolaki przybyły na tę uroczystość odświętnie ubrane i zaprezentowały krótki występ artystyczny, którego głównym celem było rozwijanie poczucia przynależności narodowej naszych małych Patriotów. W tym uroczystym dniu świętowali z nami: Pani Wójt Anna Mołodciak, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Grzegorz Zapytowski, Kierownik Referatu Pani Bożena Popowska, Kierownik GOPS w Kłodawie Pani Justyna Piotrzkiewicz, Zespół OdNova, Sołtys wsi Wojcieszyce Pani Ewelina Juszczyk oraz Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Aleksandra Izajasz- Odolińska. Każdy z Gości na ręce Pani Dyrektor przekazał dla przedszkolaków drobne upominki. Było przepięknie, wzruszająco i uroczyście. Wielkie gratulacje dla naszych małych Patriotów.


Dziś mamy wyjątkowy dzień - DZIEŃ TATY! Tradycyjnie w Polsce już od kilkudziesięciu lat w tym wyjątkowym dniu dzieci składają życzenia swoim Tatusiom. Dzieci z grupy ,,Bajkowe Motyle” przygotowały dodatkową niespodziankę dla swoich Tatusiów. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku.

W grupie ,,Bajkowych Motyli” przedszkolaki rozwijają podczas zajęć między innymi miłość do tańca i muzyki. Zajęcia taneczne to nauka prostych choreografii, ale przede wszystkim dobra zabawa. Z okazji uroczystości obchodów Świąt Majowych dziewczynki przygotowały taniec, który zaprezentowały na naszej przedszkolnej akademii.

Babcia i Dziadek to Osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego, jak co roku, w naszym oddziale w Wojcieszycach, odbyła się uroczystość z tej okazji. Niestety ze względu na panującą obecnie sytuację, nie mogliśmy zaprosić Gości do naszego przedszkola. „Tęczowe Nutki” i „Radosne Słoneczka” przygotowały więc krótki występ artystyczny, który nagraliśmy, aby Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć swoje wnuczęta. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości! Zapraszamy do obejrzenia naszego występu.