DOTYCZY WSZYSTKICH DZIECI:

OBUWIE ZMIENNE
STRÓJ GIMNASTYCZNY W ZACIĄGANYM WORECZKU – koszulka z krótkim rękawem-najlepiej BIAŁA i krótkie spodenki- najlepiej CZARNE LUB GRANATOWE.
KUBEK, SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW, PASTA DO ZĘBÓW
RYZA PAPIERU KSERO-JEDNA NA CAŁY ROK


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
DOTYCZĄCE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
WSZYSTKICH RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH ORAZ NOWOPRZYJĘTYCH

DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W WOJCIESZYCACH
Z ODDZIAŁEM ZAMIEJSCOWYM W RÓŻANKACH.

ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 29 SIERPNIA 2019 R.
O GODZINIE 16:00
W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W WOJCIESZYCACH

O GODZINIE 17:15
W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W RÓŻANKACH

 

 

Na zakończenie naszej przygody z przedszkolem w tym roku szkolnym, odwiedził nas ważny i fascynujący gość. Placówka w Wojcieszycach miała zaszczyt gościć u siebie Pana Sebastiana - pilota śmigłowca marynarki wojennej. Pan Sebastian podzielił się z przedszkolakami swoimi doświadczeniami zdobytymi w pracy oraz przyniósł dzieciom akcesoria niezbędne do wykonywania zawodu pilota.

 

 

W „Wesołej Gromadzie” czas szybko płynie – nim się obejrzeliśmy minął cały rok i rozpoczęło się lato. Jednak zanim każde z nas wyruszyło na spotkanie z przygodą, pobawiliśmy się wspólnie w radosnej, wakacyjnej atmosferze. Maluchy i starszaki stworzyły pociąg podróżujący po najchętniej odwiedzanych w sezonie letnim miejscach – lesie, gdzie jeździliśmy rowerami, górach, po których się wspinaliśmy. Pociąg zajechał także nad upragnione w te upały zbiorniki wodne – morze i jezioro, gdzie pływaliśmy i nurkowaliśmy.

podziekowanie soltys x600

Nasze Przedszkole działając w społeczności lokalnej spełnia dwie misje. Jedna promująca zdrowie i zdrowy tryb życia poprzez pokazywanie, że od najmłodszych lat można zrobić wszystko aby nasze życie kręciło się wokół zdrowia. Drugą jest pokazywanie, że nasi najmłodsi mieszkańcy mają wiele talentów, które tu w „Wesołej Gromadzie” są odkrywane i pielęgnowane. Właśnie dlatego ceniąc obie misje Przedszkola pani sołtys Wojcieszyc Ewelina Juszczyk przekazała podziękowania na ręce pani dyrektor Joanny Grymuzy za zaangażowanie w życie społecznej lokalności. I my serdecznie dziękujemy, że otwierają się przed nami nowe możliwości wspaniałej współpracy na rzecz społeczeństwa, w którym żyjemy.