„MAM TALENT”

 

Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych.
Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz
- Henri Frédéric Amiel

Dnia 23 czerwca 2016 r. odbyła się w naszym przedszkolu prezentacja uzdolnień dzieci pt. „Mam talent". Przedszkolaki w czasie występów ujawniły swoje ukryte talenty.

DYPLOMY Z ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH

 

Dnia 21.06. 2016 r. pani Grażyna Kaźmierczak po całorocznej pracy pożegnała się z dziećmi, które chętnie i z wielkim zapałem uczestniczyły w zajęciach logopedycznych. Wszystkim uczestnikom zajęć wręczyła dyplomy i kolorowe książeczki, życząc cudownych wakacji.


 

color-lime border radius shadow title-centered

DZIEŃ TATY

 

„Z okazji Święta Taty, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.”
Z okazji Dnia Taty, który świętujemy 23 czerwca, w imieniu wszystkich przedszkolaków z Wesołej Gromady, składamy serdeczne życzenia – zdrowia, sił i codziennej radości. Drodzy Tatusiowie zróbcie ważne miny, bo to piękna rola być głową rodziny.

LAURA MAŁYM MUZYKIEM 

Dnia 19 czerwca 2016 r. w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, wychowanka naszego Przedszkola Laura Wardziak koncertowała, jak prawdziwa artystka. Wykonując utwory muzyczne na keyboardzie, przedstawiła efekty swojej całorocznej pracy gry na instrumencie klawiszowym, która przebiegała pod okiem nauczyciela Szkoły Muzycznej Yamaha. Życzymy Laurze dużo wytrwałości podczas codziennych ćwiczeń i sukcesów w zabawie z muzyką.