Wspaniała zabawa i uśmiechnięte twarze dzieci to obrazki zaobserwowane podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę 14 czerwca na terenie stadionu sportowego w Różankach. Festyn został zorganizowany przy współpracy Rodziców, Urzędu Gminy Kłodawa oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Okazją do świętowania był Dzień Dziecka, Mamy i Taty, więc wszyscy dorośli Goście ze wzruszeniem i uśmiechem oglądali występy artystyczne, przygotowane przez ich pociechy. Dzieci mogły skorzystać z parku rozrywki, gdzie do dyspozycji były zjeżdżalnia, trampolina i wodne kule. Można było zrobić zdjęcie z bajkową postacią smoka – symbolu naszej „Wesołej Gromady" oraz wysłuchać pięknie śpiewających absolwentek przedszkola. Atrakcjom nie było końca: kucyk, motocykl żużlowy, samochód Straży Pożarnej, malowanie twarzy, loteria fantowa.

Do dyspozycji dzieci i dorosłych były pyszne ciasta, kawa i napoje, grochówka i kiełbaski z grilla. Z wszystkich atrakcji można było skorzystać za symboliczną opłatą, a dochód z festynu będzie przeznaczony na potrzeby dzieci. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i Rodziców, mimo kilku kropel deszczu, które zawitały na nasze spotkanie.

 

PRAGNĘ ZŁOŻYĆ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RODZICOM, ORGANOWI PROWADZĄCEMU, INSTYTUCJOM WSPIERAJĄCYM, PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA I WSZYSKIM PRZYJACIOŁOM, ZA PODJĘTY TRUD I ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIE WSPANIAŁEJ ZABAWY, KTÓRA ZAPEWNE NA DŁUGO POZOSTANIE W PAMIĘCI WYCHOWANKÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA

 

Joanna Grymuza
dyrektor Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach
z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach

 

 

GALERIA