Dyrektor Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach informuje, iż w miesiącu lipcu oddział w Wojcieszycach i w Różankach będzie nieczynny. Dyżur w tym czasie pełnić będzie Przedszkole Publiczne w Kłodawie. Godziny pracy przedszkoli: 7.30 – 15.00. Zajęcia organizowane będą nadal w oparciu o najnowsze wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego.
W miesiącu sierpniu otwarta będzie placówka w Wojcieszycach. Zarówno w miesiącu lipcu (w Kłodawie), jak i w sierpniu (w Wojcieszycach), przyjmowane będą do przedszkola dzieci na podstawie niezbędnej dokumentacji, która zostanie zweryfikowana w celu dokonania kwalifikacji ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.
Składanie dokumentów na miesiąc lipiec do Przedszkola Publicznego w Kłodawie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w dniach od 15 czerwca 2020 r. do 24 czerwca 2020 r.
Składanie dokumentów na miesiąc sierpień odbywa się również wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w dniach od 15 czerwca 2020 r. do 24czerwca 2020 r.

Należy wysłać wypełnione dokumenty: