Akcja „Pluszowy Miś czyta dzieciom” to wyjątkowy czas, w ramach którego, przekazywana jest najmłodszym przedszkolakom miłość do czytania. Nauczyciele z naszego przedszkola czytają dzieciom mnóstwo przepięknych opowiadań, bajek i powiastek, ponieważ dobra literatura to gwarancja czytelniczego sukcesu. Dnia 22 listopada 2019 r. wychowawczyni grupy ,,Wesołe Misie” czytając fragmenty książki Kubusia Puchatka, oczarowała dzieci przygodami tego sympatycznego, kochanego przez wszystkich Misia.

 

 

GALERIA FOTO