wycignij donie i chwy marzenia 20200621 1042278461
W dniach 17 i 18 czerwca 2020 r. w obu oddziałach przedszkolnych, odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów. Spotkanie, ze względu na wytyczne przeciwepidemiczne, mogło odbyć się w niewielkich 4-5 osobowych grupach, lecz to nie przeszkodziło nam
w przeżyciu wraz z naszymi przedszkolakami wzruszających chwil. Czas mija nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały progi „Wesołej Gromady” po raz pierwszy, dziś przygotowują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu Pani Dyrektor wraz z Wychowawcami grup wręczyła dzieciom dyplomy, pamiątki i nagrody w postaci książek. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań ze strony Rady Rodziców oraz niespodzianki od Pani Wójt Anny Mołodciak.

Pożegnania zawsze są trudne. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale również z uśmiechem, wszyscy życzyliśmy starszakom udanych wakacji i powodzenia w szkole. Nie można zaprzeczyć, że ten rok był bardzo wyjątkowy. Wiemy jednak, że tegoroczni absolwenci „Wesołej Gromady” podejmą po wakacjach naukę w szkole dobrze przygotowani - zarówno do nauki, jak i rozwijania swoich pasji oraz zainteresowań. „Gdy dzieci są małe, daj im solidne korzenie. Gdy dzieci są duże, podaruj im skrzydła”.

 

 

GALERIA FOTO