Święta Bożego Narodzenia wiążą się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu w Wojcieszycach również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Dzień ubierania choinki jest dla nas dniem wyjątkowym. „Radosne Słoneczka” i „Tęczowe Nutki” wspólnie z Paniami i Panią Dyrektor z wielkim zaangażowaniem zawieszały choinkowe ozdoby: bombki, gwiazdy betlejemskie, łańcuchy i kolorowe światełka. Ile było radości wśród dzieci! A w grupach od razu zrobiło się świątecznie. Drzewka zostały przystrojone bardzo szybko, wyglądają wyjątkowo i przypominają nam, że Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż…