Oddział przedszkolny w Wojcieszycach w minionym tygodniu odwiedzili niezwykli Goście. Nauczyciel Pan Wojciech Pieczyński i uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały i słuchały jak nasi Goście prezentowali swoje umiejętności na różnych instrumentach, takich jak: gitara, flet, skrzypce, kontrabas, pianino. Wizyta w przedszkolu była nie tylko atrakcyjnym i edukacyjnym przedstawieniem dla dzieci, ale także okazją promocji szkoły muzycznej i zachęcenia rodziców do zapisywania swoich dzieci na zajęcia. Dzięki takim spotkaniom przedszkolaki rozwijają zainteresowania muzyczne oraz wzbogacają wiedzę na temat instrumentów. Spotkanie dostarczyło naszym wychowankom wiele niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy serdecznie Panu Wojciechowi Pieczyńskiemu i jego uczennicom za wizytę w  naszym przedszkolu i zapraszamy ponownie.