Zbliżająca się nowa pora roku sprawia, że wszędzie budzi się przyroda, co skłania ludzi do porządkowania podwórek i domów. My też chcieliśmy, aby w naszej sali zapanował „nowy” porządek, dlatego w tym tygodniu na poważnie wzięliśmy się za wiosenne porządki. Segregowaliśmy zabawki, klocki, porządkowaliśmy swoje teczki i segregatory, ale jak wiadomo każda czynność w przedszkolu ma swoje „drugie dno”. „Bajkowe Motyle” ćwiczyły segregowanie, klasyfikowanie według konkretnych cech oraz przeliczanie. Jak powszechnie wiadomo, każda czynność może być dobrą zabawą – i tak było z wiosennymi porządkami w naszej grupie.