7 marca dzieci z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach czekoladowych organizowanych przez firmę IMAGO GRUPA. Były to praktyczne zajęcia pobudzające zmysł smaku, wykorzystujące zdolności manualne oraz kreatywne myślenie. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się z czego i jak powstaje czekolada oraz jakie skrywa tajemnice. Poznały sposób produkcji kakao, oglądały nasiona kakaowca. Każdy przedszkolak wspólnie z paniami i Panią Dyrektor stworzył swoją wymarzoną tabliczkę czekolady oraz udekorował ją kolorowymi dodatkami. Gotową i zapakowaną czekoladę każdy mógł zabrać do domu. To było ciekawe doświadczenie, nie tylko dobra zabawa, ale również zajęcia pobudzające zmysł smaku i kreatywności. Na zakończenie warsztatów każdy otrzymał dyplom „mistrza czekolady”.