Jak co roku nasze przedszkole przyłączyło się do akcji MEiN „Razem na święta”. Prowadziliśmy zbiórkę na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim, w którą licznie włączyli się nasi Wychowankowie z oddziału w Wojcieszycach wraz z Rodzicami. Zgromadzone środki higieniczne, niezbędne do codziennego użytku dla chorych, przekazaliśmy Pracownikom Hospicjum. Dzięki tej akcji możemy sprawić innym przyjemność. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom!