Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, troską i miłością. Ten piękny dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego dzieci z grupy „Wesołe Misie” zaprosiły swoich Dziadków i przygotowały uroczysty występ, aby pokazać Im, jak bardzo Ich kochają i o Nich pamiętają. Przedszkolaki zaprezentowały „Twista dla Babci i Dziadka”, wyrecytowały wzruszające wiersze i zaśpiewały piosenki. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód miłości wręczyły swoim Gościom własnoręcznie wykonane prezenty – mydełka oraz filiżanki z herbatką. Następnie był czas na poczęstunek, o który zatroszczyli się rodzice, za co z całego serca dziękujemy. Babcie i Dziadkowie z dumą, wielką radością i wzruszeniem opuszczali mury naszego przedszkola.