Grupa „Wesołych Misiów” obchodziła Dzień Dyni. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznały, jak zdrowe i urodziwe jest to warzywo. Ten dzień pozwolił dzieciom poznać różnorodność dyń, ich budowę, a nawet jej cykl rozwojowy. Wszyscy przypomnieli sobie, jakie potrawy można wykonać z tego warzywa. Dzieci oglądały i dotykały miąższ oraz nasiona dyni, a następnie degustowały przyniesione pestki. Przedszkolaki stworzyły też swoje własne dynie z chrupków kukurydzianych, które zostały pomalowane farbami. W zajęciach brała udział Pani Dyrektor, której dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Na koniec nauczyciel dziękując wychowankom za udział w zajęciach wręczył zasłużony medal.