Grupa „Wesołych Misiów” obchodziła Międzynarodowy Dzień Kundelka. Tego dnia przedszkolaki opowiadały o swoich domowych pupilach, poznały rasy psów, ale także dowiedziały się, że psy mogą pełnić w naszym życiu role terapeutyczne. Przedszkolaki z „Wesołej Gromady” doskonale wiedzą, jak dbać o zwierzęta – co bardzo cieszy. Na koniec zajęć dzieci stworzyły budy dla swoich czworonożnych przyjaciół i pozowały do zdjęć z ulubionymi bohaterami – kundelkami.