Jak co roku społeczność „Wesołej Gromady” pamiętała o Sołtysach z naszej najbliższej okolicy. Pięknie wykonane kartki trafiły w ręce Pani Sołtys wsi Santoczno Marii Matwiejuk, Pana Sołtysa wsi Różanki Sławomira Radeckiego oraz Pani Sołtys wsi Wojcieszyce Eweliny Juszczyk. Za wspaniałą współpracę, pamięć o małych i dużych z naszego przedszkola, za uśmiech i serdeczne słowa – DZIĘKUJEMY.