Dzieci z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach uczestniczyły w seansie filmowym połączonym ze zwiedzaniem Multikina. „Ella, Bella, Bingo” to historia przyjaźni, do której wkrada się zazdrość o nowego kolegę. Film w lekkiej, przystępnej formie pokazuje co jest najważniejsze w przyjacielskiej relacji, uczy rozwiązywania konfliktów, a także kreatywności i współpracy. Po obejrzanym filmie przedszkolaki pod okiem doświadczonego pracownika zwiedzały kino. Pani wprowadziła młodych kinomanów w filmowy świat i opowiedziała o tajnikach pracy na poszczególnych stanowiskach m.in. biletera, kasjera czy pracownika obsługi baru. To był bardzo udany dzień, pełen wrażeń i nowych doświadczeń.