Dzieci z najmłodszej grupy w oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach zrealizowały na zajęciach kolejne zadanie Programu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”. „Radosne Słoneczka” znakomicie się bawiły wykorzystując stare, niepotrzebne gazety. Wspólnie zatańczyliśmy do piosenki „Góry do góry”, pląsaliśmy w parach, jak i indywidualnie do znanych dziecięcych przebojów. Wykorzystaliśmy gazety do ćwiczeń oddechowych i zabaw sprawnościowych. Dobrze dać drugie życie starym przedmiotom, nawet jeśli służą one tylko, i aż, do zabawy.