Grupa „Wesołe Misie” obchodziła Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To dzień, który stwarza kolejną okazję do wprowadzania naszych przedszkolaków w magiczny świat bajek, baśni i opowiadań. Celem tej akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, a także czerpanie z tego przyjemności i radości. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej grupy gościa - Panią Gosię, mamę naszego wychowanka, która przeczytała nam historię „Czerwonego Kapturka”. Korzyści z czytania dzieciom jest wiele, stymuluje ono rozwój i wyobraźnię dziecka, wzbogaca słownictwo czy wzmacnia więzi rodzicielskie - dlatego powinniśmy czytać naszym dzieciom jak najwięcej.