Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go w sposób uroczysty. Dnia 19 grudnia 2023 r. stworzyliśmy w Przedszkolu w Różankach odpowiednią oprawę, aby cieszyć się spotkaniem przy wigilijnym stole również tu. Ale zanim zasiedliśmy do świątecznego posiłku, Przedszkolaki zaprezentowały pełen magii, wzruszający występ, który podziwiały wszystkie Panie wraz z Panią Dyrektor, Panią Księgową oraz Przedstawicielkami Rady Rodziców, Panią Kamilą Żelazowską oraz Panią Małgorzatą Żabską. Dzieci śpiewały pastorałki, recytowały wierszyki, zatańczyły piękny taniec aniołów, a na koniec zaśpiewały kolędę w blasku lampionów. Po tym pięknym przedstawieniu wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, podzieliwszy się wcześniej opłatkiem i złożywszy sobie serdeczne życzenia. Dzieci z uśmiechem na twarzach jadły potrawy wigilijne oraz przygotowane przez Nie pierniczki. Panie z Rady Rodziców opowiedziały Dzieciom, że spotkały Świętego Mikołaja, a Ten przekazał Im upominki, które Panie przekazały Dzieciom i Paniom. Te wyjątkowe chwile nie tylko przybliżyły wszystkim znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale przede wszystkim wzmocniły bliskie i serdeczne relacje. Wszystkim naszym Przedszkolakom oraz Ich Rodzicom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt!