Do naszego grupy również zawitał wyczekiwany karnawał. Nasze przedszkolaki już nie mogą doczekać się balu, na który przybędą w swoich ulubionych, bajkowych strojach. W salach zawisły kolorowe balony, serpentyny i girlandy. Z dala słychać rozmowy dzieci i pytania – kiedy w końcu ten bal i tańce. Aby umilić czas oczekiwań i przygotować się do karnawału, przedszkolaki z grupy „Wesołe Misie” wykonały karnawałowe maski. Użyliśmy do tego piór, różnorodnych naklejek, by ozdobić maski według własnych pomysłów. Po skończonej pracy każdy z „Misiów” przykładał maski do twarzy i pytał, jak wygląda. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały powierzone im zadanie. Bal zbliża się do nas wielkimi krokami…