Dzieci z grup „Radosne Słoneczka” i „Tęczowe Nutki” wspólnie z Paniami i Panią Dyrektor zamieniły się w małych ogrodników. Sadziliśmy wspólnie bratki do dużych donic, które będą zdobiły wejście do naszego przedszkola. Podczas prac zwróciliśmy uwagę na odpowiednie przygotowanie do sadzenia - wysypanie ziemi do donic, wsadzenie kwiatów oraz ich podlanie. Pomysł sadzenia kwiatów bardzo podobał się dzieciom, które z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem pomagały. Mamy nadzieję, że szybko przywołamy wiosnę.