Wraz z nadejściem słońca i cieplejszych dni „Wesołe Misie” wcieliły się w rolę małych ogrodników. Postanowiły posadzić piękne, kolorowe kwiatki – bratki, aby jak najszybciej przywołać do naszego przedszkola upragnioną wiosnę. Na swoje zajęcia przyrodnicze zaprosiły miłego gościa – Panią Dyrektor Joannę Grymuzę, która pomogła nam uporać się z nie lada zadaniem. Przedszkolaki wsypywały ziemię do doniczek, wkładały tam kwiaty i zasypywały je. Wszystko to robiły przy pomocy niezbędnych narzędzi, takich jak łopatki czy grabki. Na koniec z niewielką pomocą Pań podlały wszystkie kwiaty, które mamy nadzieje wyrosną kolorowe i będą cieszyły oczy każdego z nas.