Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, niezwykle radosny, spędzany w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy. Także w naszym Przedszkolu w Wojcieszycach nastał wspaniały moment - Wigilia. Świąteczne dekoracje i dzieci w odświętnych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Zanim wszyscy zasiedli do stołu, Przedszkolaki zaprezentowały krótki występ artystyczny, który podziwiały Panie wraz z Panią Dyrektor, Panią Księgową i Przedstawicielką Rady Rodziców Panią Kamilą Żelazowską. Po pięknym, wzruszającym przedstawieniu wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, dzieląc się wcześniej opłatkiem i składając sobie serdeczne życzenia. Dzieci z apetytem zajadały potrawy wigilijne oraz przygotowane przez siebie pierniczki. Pani Kamila spotkała Świętego Mikołaja, który przekazał upominki, zostały one wręczone Dzieciom i Paniom. Podczas posiłku w tle cicho rozbrzmiewały pastorałki i kolędy. Dzień był bardzo radosny i wprowadził nas w świąteczny nastrój. Wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzicom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt.