W ostatnich dniach grupa „Wesołych Misiów" obchodziła „Dzień Marzyciela”. Dzieci poznały wiersz „Konrad Marzyciel", a następnie opowiedziały o swoich własnych marzeniach. Przedszkolaki już wiedzą, że wszystko jest możliwe, a nasze marzenia mogą się spełnić, gdy tylko mocno w nie wierzymy. Dlatego też wykonały pracę plastyczną i narysowały to, czego skrycie pragną.