Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych obu oddziałów otrzymały nowe zabawki do swoich sal. Dziękujemy Pani Dyrektor za piękne prezenty. Na buziach wszystkich przedszkolaków pojawił się uśmiech, który jest bezcenny.