Dzieci z grupy „Tęczowe Nutki” przyniosły do przedszkola swoje najukochańsze maskotki, samochodziki, lalki. Radość na buźkach towarzyszyła dzieciom od samego wejścia do sali. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali przyniesione przez kolegów i koleżanki przedmioty. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje zabawki i z chęcią opowiadały, czym najbardziej lubią się bawić i dlaczego wybrały właśnie tą, aby przynieść ją do przedszkola. Dzień, który upłynął na wspólnej zabawie, był pełen uśmiechu i radości.