Także w przedszkolu w Różankach mieliśmy okazję gościć wspaniały zespół, który przyjechał do nas z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. Umiejętności, jakie przedstawili nam Goście, zrobiły na naszych przedszkolakach ogromne wrażenie. Z wielkim zaciekawieniem przyglądaliśmy się instrumentom, które znalazły się w naszym przedszkolu nie przez przypadek. Pan Wojciech Pieczyński i jego uczennice, którzy do nas zawitali, pragnęli zachęcić naszych najmłodszych do zainteresowania się muzyką oraz instrumentami, które tej muzyce towarzyszą. Nie możemy zapomnieć, że muzyka jest bardzo ważna w naszym życiu. Ma rolę terapeutyczną, koi nasze zmysły oraz rozwija naszą wyobraźnię. Dzieci z naszego przedszkola mogły usłyszeć grę na flecie, keyboardzie, wiolonczeli oraz skrzypcach. Zapoznane zostały przez swoje starsze koleżanki z budową tych instrumentów. Na koniec wystąpił sam Pan Wojtek, który zagrał na gitarze wszystkim zgromadzonym przepiękny utwór Sanah. Także nam udało się zdziwić Gości, gdy bez najmniejszego wstydu razem śpiewaliśmy piosenki. Cała sala zaczęła bić brawo. To znak, że naprawdę nam się podobało. Dziękujemy za poświęcony czas, a rodziców zachęcamy do skorzystania z oferty Szkoły Muzycznej, kto wie ile talentów chodzi do naszego przedszkola.