Najmłodsze przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach przygotowywały się do obchodów Świąt Majowych. Dzieci przypomniały i utrwaliły symbole narodowe: flagę, godło i hymn. „Radosne Słoneczka” wykonały pracę plastyczną związaną z naszą kochaną Polską. Dzieci wraz z Paniami odbiły swoje rączki w konturze mapy Polski oraz pomalowały flagę naszego kraju.