Korzystając z uroków zimy uznaliśmy, że to dobry czas na spacery. „Tęczowe Nutki” w piękny, słoneczny dzień wybrały się na spacer do parku, aby poczuć zimę. Przedszkolaki obserwowały drzewa i krzewy okryte śniegowymi kapturkami i próbowały rozpoznać różne ślady na śniegu. Podczas wyjść z przedszkola dzieci mają możliwość obserwowania zmian zachodzących w przyrodzie zimą. Nasze spacery zimowe mają nie tylko walory zdrowotne, ale również i edukacyjne. Zachęcamy wszystkich do rodzinnych zimowych spacerów.