Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Dwa dni, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, a prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie, pomaga okazać wszystkie te uczucia. To wszystko wzięły sobie do serca przedszkolaki i z ogromnym zapałem wykonały samodzielnie upominki - mydełka i kalendarze, bawiąc się przy tym wyśmienicie.