Dzieci z grupy „Radosne Słoneczka” na zajęciach podsumowujących cykl tematyczny o dinozaurach zamieniły się w prawdziwych paleontologów. Przedszkolaki wraz z Panią Dyrektor za pomocą odpowiednich narzędzi odkrywały skamieliny ukryte w piasku. Po odnalezieniu wszystkich skarbów dzieci miały możliwość przyjrzenia się z bliska za pomocą lupy swoim odkryciom. Wszelkiego rodzaju wykopaliska to nie lada gratka dla każdego małego poszukiwacza przygód. A gdy dodamy do tego dinozaury – przepis na zabawę gwarantowany! Na koniec zajęć dzieci pomalowały wykonane kilka dni wcześniej dinozaury z masy solnej.