Także w oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach dnia 12 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków. Był to dzień szczególny, pełen wzruszeń. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Joanna Grymuza, witając wszystkich przybyłych Gości: Zastępcę Wójta Gminy Kłodawa Pana Andrzeja Kwiatkowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców, wieloletniego Dyrektora Przedszkola Panią Teresę Hajduk i wszystkich zebranych, a przede wszystkim absolwentów. Kilka lat wspólnych zabaw, zajęć i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Piękny i wzruszający występ był podsumowaniem lat spędzonych w murach przedszkolnych, a pasowanie na Honorowego Obywatela Gminy Kłodawa przez Zastępcę Wójta sprawiło, że dzieci poczuły się bardzo wyjątkowo. Pani Dyrektor Joanna Grymuza podziękowała Przedszkolakom za wiele cudownych chwil spędzonych razem, Rodzicom za współpracę i zaangażowanie w działania na rzecz placówki. Młodsza grupa „Radosne Słoneczka” wierszykami i piosenką pożegnała swoich kolegów, wręczając im również wykonane samodzielnie upominki. Jesteśmy wdzięczni za podziękowania skierowane w naszą stronę. Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy Wam wielu sukcesów, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.