Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grupy „Wesołe Misie” własnoręcznie wykonały upominki dla swoich kochanych Dziadków. Przedszkolaki przygotowały pachnące mydełka dla Babć oraz laurki w kształcie filiżanek z herbatką dla Dziadków. Zadania te wykonały bardzo starannie - do mydełek wsypywały płatki kwiatów oraz brokat, a na filiżanki przyklejały serduszka. Była to bardzo miła niespodzianka, która udowadnia, jak najmłodsi kochają swoich Dziadków.