W tym tygodniu tematem naszych zajęć są zawody. „Wesołe Misie” opowiadały czym na co dzień zajmują się ich rodzice oraz kim chcieliby zostać w przyszłości. Dzisiejszego dnia wcieliliśmy się w projektantów mody, a to nie lada zadanie. Dzieci podzieliły się na trzy grupy i stworzyły: sukienkę balową, spódnicę oraz koszulkę. Kreatywna praca z użyciem różnorodnych tkanin i materiałów plastycznych takich jak: firanki, filce, tasiemki, guziki, cekiny, koronki przerodziła się w świetną zabawę i pozwoliła, by dzieci stworzyły piękne, niespotykane stroje. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w powierzone im zadanie. Efekty możemy podziwiać na zdjęciach oraz na tablicy prac „Wesołych Misiów”.