W tym przepięknym, przedświątecznym okresie zorganizowaliśmy dzień otwarty i zaprosiliśmy do naszego Przedszkola rodziców „Wesołych Misiów”. Serdecznie powitaliśmy ich piosenką oraz wspólnie bawiliśmy się w kole. Aby wprowadzić wszystkich w magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia przeczytaliśmy piękną opowieść o Aniołku i Kocurze, odpowiadaliśmy na pytania dotyczące Świąt, a z kawałków bibuły stworzyliśmy piękną kolorową bombkę. Kolejnym wspólnym zadaniem było przeniesienie bombki za pomocą słomki na drugą stronę dywanu. Dzielni rodzice z wielkim zaangażowaniem pomagali swoim pociechom. Na koniec wspólnie zasiedliśmy do stolików i dekorowaliśmy pierniczki, które przedszkolaki wcześniej przygotowały na zajęciach. Oczywiście każdy „Wesoły Miś” musiał zdegustować i sprawdzić, czy pierniczki na pewno się udały. Takie zajęcia sprawiły dużo radości i uśmiechów na twarzach naszych dzieci. Niech ten przedświąteczny okres będzie dla nich zawsze tak miły. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i zaangażowanie na zajęciach.