Dzieci z grup „Radosne Słoneczka” i „Tęczowe Nutki” przygotowując się do „balu przebierańców” wykonały na zajęciach karnawałowe maski. Użyły do tego piór, różnorodnych cekinów, wszystko to, by ozdobić maski według własnych pomysłów. Po skończonej pracy każdy przedszkolak przymierzał maskę, by sprawdzić jak zmieni ona jego wygląd. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały powierzone im zadanie. Nie możemy doczekać się balu karnawałowego.