W grupie „Wesołe Misie” odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci z niewielką pomocą nauczyciela robiły desery. Z niezwykłym zapałem wykonały powierzone im zadanie - truskawkową galaretkę. Własnoręcznie przygotowane smakołyki dzieci z apetytem zjadły następnego dnia. Była to prawdziwa słodka uczta, na twarzach przedszkolaków zagościł uśmiech, a satysfakcja z samodzielnie wykonanego zadania „smakowała” wyjątkowo dobrze.