Tuż przed przerwą majową dzieci z oddziału przedszkolnego w Różankach, dzięki uprzejmości Państwa Strach, posadziły wraz z Panią Dyrektor Joanną Grymuzą drzewka na terenie przedszkola. Dobrze wiemy, jak ważne jest sadzenie nowych drzew, są one przecież źródłem tlenu dla nas i dla przyszłych pokoleń. Przedszkolaki z „Wesołej Gromady” zabrały się do pracy, zakasały rękawy, wyjęły szpadle i łopatki i wspólnymi siłami  wpłynęły na dalsze losy naszej kochanej planety. Dziękujemy, że na co dzień mamy szansę doświadczać cudów natury, a w naszym otoczeniu są osoby, którym także na tym zależy.