W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski „Piękna Nasza Polska Cała”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich przedszkolaków, zachęcanie dzieci do występów z udziałem publiczności oraz prezentacja umiejętności naszych wychowanków. Dzieci dzielnie pokonywały tremę i pięknie recytowały wiersze o swojej ojczyźnie, które przygotowały wraz z Rodzicami. Cieszymy się, że odwiedziła nas także Pani Dorota Czerniawska, pracująca w Bibliotece w Różankach. Wszyscy uczestnicy naszego konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, piękne książki oraz kolorowe, pluszowe maskotki. Serdecznie gratulujemy uczestnikom biorącym udział w konkursie, Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.