Pod koniec września dziewczynki z przedszkola w Różankach przygotowały dla kolegów niespodziankę. W każdej grupie chłopcy mogli liczyć na życzenia i upominki, jak również pamiątkowy dyplom. We wszystkich salach rozbrzmiało gromkie „Sto lat”, odśpiewane przez dziewczynki i panie. Tego dnia każdy chłopiec z pewnością poczuł się doceniony.