W dniu 05.12.23r. dzieci z grup „Wesołe Misie” i „Bajkowe Motyle” wybrały się na wycieczkę do „Multikina” na bajkę pt. „Życzenie”. Dla dzieci w wieku przedszkolnym celem wycieczki do kina jest nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie oraz integrowanie grupy. Wspaniała bajka swoją fabułą i akcją przeniosła dzieci do świata magii, która okazała się nie zawsze być dobrą oraz pokazała nam, że o swoje marzenia trzeba dbać i je pielęgnować. Nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność. Dzieci zobaczyły też, że zawsze warto być dobrym człowiekiem i szanować innych, bo dobro popłaca. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.