W minionym tygodniu grupa „Wesołe Misie” rozmawiała o kosmosie. Podczas zajęć dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat Układu Słonecznego, a także dowiedziały się kim jest astronauta. Przedszkolaki przypomniały sobie nazwy ośmiu planet oraz czym każda z nich się charakteryzuje. Nie zabrakło ulubionej piosenki dzieci „W Układzie Słonecznym”, której wysłuchały w skupieniu. Dodatkowymi atrakcjami tego tygodnia było stworzenie przez dzieci pojazdu kosmicznego jakim jest ufo z ufoludkiem w środku. Praca powstała z papierowych talerzyków, plasteliny oraz kubeczków. Następnie powstał kosmos zamknięty w słoiku. Dzieci kolorowały zabarwioną wodą watę i posypywały ją brokatem. Ten tydzień był jednym z najbardziej fascynujących w przedszkolu.