„Bajkowe Motyle” omawiając tematykę bezpieczeństwa wybrały się na pobliskie skrzyżowanie. Przed wyjściem przypomnieliśmy sobie, jak wyglądają znaki drogowe i o czym nas one informują. Podczas spaceru mieliśmy okazję skorzystać z przejścia dla pieszych z sygnalizatorem świetlnym oraz powtórzyć informacje na temat prawidłowego przechodzenia przez „zebrę” w miejscu, gdzie nie ma świateł drogowych. To była świetna lekcja w terenie.