Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu, na całym świeci. Z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola w Wojcieszycach. Wszystkie przedszkolaki od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały w okna i nasłuchiwały „mikołajkowego” dzwoneczka. Dzięki temu, że za oknem pojawił się śnieżny puch, przybył na czas. Jego pojawienie się wzbudziło wiele radości wśród dzieci, które powitały Go piosenką i pięknie recytowanymi wierszami. Tego dnia oprócz wizyty i podarunków od Świętego Mikołaja, czekały na dzieci inne niespodzianki - odwiedziny Pani Wójt Anny Mołodciak, Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Grzegorza Zapytowskiego i Pani Marii Matwiejuk, którzy przybyli z upominkami dla dzieci. Na twarzach wszystkich obdarowanych malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!