Dzieci z grupy „Tęczowe Nutki” dzięki zaproszeniu i uprzejmości Pana Macieja Ziółkowskiego, taty naszego wychowanka Antosia, odwiedziły Radio Gorzów. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć pomieszczenie, w którym powstaje dźwięk emitowany na antenie oraz mogły podejrzeć redaktorów przy ich codziennej pracy. Przez chwilę nasze „Nutki” mogły poczuć się jak gwiazdy siedząc przy mikrofonie ze słuchawkami na uszach w sali, w której odbywają się nagrania na żywo. Największą niespodzianką była możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych przed mikrofonem, wszyscy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Wesołej Gromady”. Przedszkolaki pozdrowiły w relacji na żywo swoich Rodziców, Dziadków oraz Panią Dyrektor. Dla dzieci była to niesamowicie inspirująca wyprawa, pełna niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi i całej redakcji za miłe i ciepłe przyjęcie nas w siedzibie Radia.