Przedstawiciele Przedszkola „Wesoła Gromada” wspólnie z Paniami, w pierwszy dzień wiosny udali się z wiosennymi życzeniami do Pani Wójt Gminy Kłodawa Anny Mołodciak. Przedszkolaki otrzymały od Pani Wójt wiosenne bratki oraz życzenia samych słonecznych dni, najmłodsi skorzystali z okazji i podziwiali statuetki, nagrody i wyróżnienia, jakie zebrała u siebie w gabinecie nasza Gospodyni.