Radosna i kolorowa Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Wspólnie zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło kreatywnych pomysłów w tym czasie. Dzieci z grupy „Radosne Słoneczka” wykonały na zajęciach zające z kubeczków. Po wykonaniu swoich prac przedszkolaki włożyły do nich watę, a następnie wsypały do środka rzeżuchę. Na koniec dnia każde dziecko zabrało swoją pracę do domu, aby mogła zdobić ich domy.