Przedszkolaki z obu grup w Wojcieszycach zgodnie z przedświąteczną tradycją piekły świąteczne pierniczki. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały pierniki różnych kształtów przy pomocy foremek. Nie zabrakło choinek, dzwonków, gwiazdek i wielu, wielu innych. Po włożeniu wyciętych ciastek do piekarnika w całym przedszkolu zaczął unosić się słodki zapach pierników, przywołujący na myśl dom, święta, rodzinną atmosferę i inne miłe skojarzenia. Wspólne pieczenie oraz dekorowanie pierników było doskonałą zabawą, której efekty będą nam towarzyszyć przez całe Święta. Pięknie przyozdobione pierniki będą wspaniałą dekoracją świątecznego stołu, a ich intensywny aromat będzie nam towarzyszyć w tym wyjątkowym czasie.